Říjen 2012

Piráti z Karibiku - 5. díl na palubě!!

14. října 2012 v 14:58 | Kapitánka Jackie |  Piráti z Karibiku: Mrtví muži nevyprávějí příběhy
Už je to tak. Kapitán Jack Sparrow nás po páté nechá nahlédnout do svého lodního deníku plného dobrodružství a ukáže nám jednu z kapitol svého života. Správné stránky nám nalistuje představitel jeho role Johnny Depp, který nedávno podepsal smlouvu na další eskapádu neortodoxního Lorda Karibiku.
Pokud by vše proběhlo tak, jak má, mohl by dostat zpět opravdu solidní část potopeného aztéckého pokladu, doufejme bez jakýchkoli kleteb. A protože nejsem závistivá a společnost Walt Disney Pictures podle mého názoru jen nabízí to, co si může dovolit, budete si muset odhady sumy najít v jiném internetovém článku. Ono opravdu není těžké tuhle informaci najít.Usmívající se
Nejspíše se čekalo jen na Deppův podpis. Ostatně už když Jack loupil v kinech tržby Na vlnách podivna, byl 5. díl ve vývoji.
Podle posledních zpráv by se mělo natáčet již v lednu 2014. Režisérem by měli býti dva norští rodáci, Takže se jistě dočkáme něčeho zajímavého a neotřelého.
Nevím, do jaké míry lze považovat tuto informaci za ověřenou, ale karibští pamfletáři tvrdí, že by si v následujícím díle chtěl zahrát i Orlando Bloom.
Fanoušci těšte se či bojte, odpůrci spílejte - Jack otevřel svůj kompas, který v lesku jeho stříbrného úsměvu již ukazuje kurz.