Zamilovaný mořský ďábel!!

23. července 2007 v 20:01 | Kapitánka Jackie |  Davy Jones
Jak řekla jeho můza: "Býval to človek moře, skvělý námořník, dokud nenarazil na to, co sužuje všechny muže"!!!
Davy Jones byl jako sůl. Společne s vodou se stal vodou mořskou. Stejně jako ona dokázal pomáhat a přinášet užitek, ale také štípat, pálet a týrat své protivníky. Samotář, který nikdy neměl přátele ani blízké, byl s mořem tak často, až se do něj zamiloval.
"Byla to žena proměnlivá, krutá a nezkrotná jako moře samo. Nikdy ji nepřestal milovat".
Bohyně moří Kalipsso ho pověřila úkolem. Deset let se na moři starat o ty, co tam našli svou smrt. O ty, co sama zabila. A po těch dlouhých deseti letech mohl být na chvíli s tou, která ho skutečně milovala. S ní. Po deseti letech se však "proměnlivá, krutá a nezkrotná" Kalipsso na schůzku nedostavila.
"S tou bolestí co mu způsobila, už nechtěl ani memohl dál žít, ale nestačila k tomu, aby zemřel"!!
Zradu milované osoby Davy neunesl. Dohodl se s prvním bratrským sněmem tehdejších pirátských králů moří, že jim prozradí, jak uvěznit zrádnou bohyni, která jim celé věky brání v nadvládě nad sedmi moři, do jediného lidského těla. Za slib, že zůstane uvězněna navěky. Na důkaz slibu a na znamení příslušnosti mezi devět pirátských králů si rozdali devět tolarů. Kalipsso byla uvězněna a Jones se zbavil toho, co mělo patřit jí.
"Už ho nebavilo zažívat ty nepatrný, pomíjivý radosti, který život nabízí. A tak si vyříznul srdce, uzamknul ho v truhle a tu schoval před světem. Ten klíč nosí neustále u sebe".
Narušil svůj úděl i sám sebe. Přestal se starat o mrtvé námořníky a místo toho jim na své palubě chystá osud horší než smrt. Ten který čeká i na jeho dlužníka Jacka Sparrowa a který již splácí nebohý otec Williama Turnera, Štruple Bill, Jackův přítel. Stal se z něj netvor. Stejný netvor, jako jeho milovaný mazel Kraken :(((
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama